Strona główna  |  O nas  |  Wiadomości  |  Certyfikaty  |  FAQ  |  Kontakt

     

 
 
O nas

Centrum Certyfikacji Rynków Wschodnich oferuje profesjonalne doradztwo jak i uzyskanie certyfikatów GOST-R firmom, które chcą eksportować swoje towary na terytorium Rosji, Ukrainy, Kazachstanu i Białorusi. Naszym celem jest ułatwienie i jak najlepsze usprawnienie współpracy pomiędzy naszymi Klientami a ich odbiorcami z rynków wschodnich.

Posiadamy doświadczony zespół pracowników, który gwarantuje sumienną i szybką realizację powierzonych zadań. Współpracujemy ze sprawdzonymi i kompetentnymi jednostkami certyfikacyjnymi na terenie całej Rosji.

Obok certyfikatów standardowych GOST-R świadczymy także pomoc w uzyskiwaniu innych dokumentów koniecznych przy sprzedaży produktów na terytorium całej Rosji jak i innych państw wymagających stosownych zezwoleń, takich jak:

 

 

 
 

Konsultacje Online

Poniżej mogą Państwo uzyskać BEZPŁATNĄ informację ( nie dotyczy certyfikatu ISO 9001 oraz oznakowania CE) o przypuszczalnym koszcie certyfikatu na konkretne produkty, a także zadać inne pytania związane z certyfikacją na rynki wschodnie. Aby otrzymać odpowiedź na nurtujące Państwa pytania prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Odpowiedź otrzymają Państwo w przeciągu 24 godzin. 
nazwisko / firma
tel. kontaktowy
e-mail

Zapytanie:

 
Centrum Certyfikacji Rynków Wschodnich infolinia: +48 500 053 060