Strona główna  |  O nas  |  Wiadomości  |  Certyfikaty  |  FAQ  |  Kontakt

     

 
 

Wiadomości

Aby znaleźć nowych partnerów handlowych warto uczestniczyć i zaprezentować własną firmę na różnego rodzaju targach i wystawach. Targi międzynarodowe w Moskwie przyciągają zwiedzających nie tylko z Rosji ale i z innych republik. Jest to więc okazja dla polskich eksporterów do nawiązania kontaktów handlowych również z firmami z Białorusi, Ukrainy, Litwy i innych państw b. ZSSR.

Firmy mogą uczestniczyć w targach indywidualnie tzn. na własną rękę wynajmować powierzchnię, urządzać stoiska, samodzielnie rezerwować hotele, przewozić materiały wystawowe itp. Najczęściej jednak przedsiębiorstwa korzystają z usług firm zajmujących się organizowaniem wyjazdów polskich wystawców na targach zagranicznych między innymi: Krajowa Izba Gospodarcza, Biuro Promocji Zagranicznej EXPO, bilateralne izby handlowo- przemysłowe. Na barki organizatora przechodzą wtedy sprawy związane z transportem, dojazdami, zakwaterowaniem, a nawet organizacja czasu wolnego uczestników: zwiedzanie, imprezy kulturalne itp.

 
 

Konsultacje Online

Poniżej mogą Państwo uzyskać BEZPŁATNĄ informację ( nie dotyczy certyfikatu ISO 9001 oraz oznakowania CE) o przypuszczalnym koszcie certyfikatu na konkretne produkty, a także zadać inne pytania związane z certyfikacją na rynki wschodnie. Aby otrzymać odpowiedź na nurtujące Państwa pytania prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Odpowiedź otrzymają Państwo w przeciągu 24 godzin. 
nazwisko / firma
tel. kontaktowy
e-mail

Zapytanie:

 
Centrum Certyfikacji Rynków Wschodnich infolinia: +48 500 053 060